עבודות בגובה


אנו מבצעים את כל סוגי עבודות בגובה ע"י סנפלינג, אנו מסםקים מענה בכל אזורי הארץ, אנו מספקים מענה של כל פתרון לעבודות בגובה, ניקוי חלונות לבניינים רבי קומות, התקנת חלונות, ניקוי חלונות ועבודות שונות לשימור ושיפור מבנים שונים, אנו מחזקים ומחדשים קירות חיצוניים ומספקים מענה רחב של פתרונות בעבודות לגובה, אנו כאן לתת לכם מענה כללי לכל תחומי עבודות גובה השונים

- עבודות ייחודיות ומורכבות וביצוע ע"י עבודת סנפלינג

עבודות בגובה
עבודות בגובה הם פרוייקטים שכוללים מענה ברוב המקרים בבניינים רבי קומות, ביצוע עבודה המצריכה אנשי מקצוע בעלי רשיון מיוחד לתת מענה בטוח של כל עבודה, אנו נפרט עבורכם מה כולל בעבודות בגובה שאנו מציעים אילו סיבות יש להזעיק אותנו לעבודה ייסודית וטובה.

מה כולל עבודות בגובה:

איטום של מבנים וגגות
איטום \ תפרים, שהם סדקים המראים על תפרי התפשטות של סדקים שגדלים ועלולים להכביד על יציבות המבנה, יתנו לכם מענה איכותי על ידי שימוש בחומרים פוליאוריטנים, בטונים, ואריחים - והכל באמצעות עבודות בגבהים ע"י צוות מיומן בעל הכשרה מקצועית לבצע את העבודה עבודות בגובה אמפייר הייטס.

ניקוי \ החלפה חלונות
ניקוי חלונות בגובה בעצם שירות בפני עצמו, ברוב המקרים מדובר בפרוייקט לא קטן, לכל בניין יש עשרות אם לא מאות של חלונות, הצוות שלנו מגיע למקום האירוע ומבצע ניקוי ייסודי של כל חלון וחלון, שומרים שלא יישארו כתמים וממשיכים, אנו מספקים מענה לכל סוג של בניין, ומציעים שירות ש ניקוי גם מסכים קירות חיצוניים, פסיפס \ אבן ריצוף \ שיוף וליטוש שטיפה של מבנים בלחץ, ניקו חזית הבניין לפני מסירה, ניקוי סילו ועוד, כל העבודות הנל מתבצעות ע"י עבודות בגובה.


חיזוק אריחים בבניינים רבי קומות
מחזקים אריחים בבניינים או חידוש של אריחים בבניינים ישנים העלולים ליפול על העוברים ושבים בקרבת מקום,, אמפייר עבודות בגובה עובדת בשיטת הכפתורים המקובלת, את חיזוק המבנים אנו מבצעים ע"י A4 חיזוק של האבנים הצמודות לקיר הבניין, עבודות כאלה המתבצעות בגובה לרוב ע"י סנפלינג, העיגון של אנשי הצוות בשטח נעשית ע"י ברגי נרוסטה לפי תו תקן לעבודה בגובה.


תליית שלטי חוצות
תליית שלטי חוצות לכל מטרה גם סוג של שירות כעבודות בגובה, וניתן לקבל שירות זה ע"י אחד מצוות
המקצוענים שלנו, אנו מבצעים תליה של שלטי חוצות, על רשת, שמשונית, נאונים עבודות בגובה בגבהים שונים.

עבודות בגובה מבוצעות למטרות שונות: ניקוי חלונות חיצוני, גימור המעטפת החיצונית של מבנים, איטום תפרים, שיפוץ, התקנת אריחים ובניית רשתות להרחקת יונים. פעולות אלו מבוצעות בדרכים שונות בהתאם למטרה ולמבנה, כאשר תחת כלי העזר נמצא את הפיגומים, הבמות, המנופים והסנפלינג. עובדי גובה חייבים להחזיק בתעודת הסמכה בהתאם להוראות משרד התמ"ת ובביטוח מתאים.

התקנת מרזבים
מרזווים לניקוז מים ונוזלים, אנו מבצעים עבודות של התקנת מרזווים מכל הסוגים, עבודת בגובה כשמדובר בבניינים רבי קומות ויש רטיבות, או צורך לקז את המיים מגשמים או כל סיבה אחרת, אנו נגיע למקום היעד ונבצע התקנה של מרזווים מקצועיים


עבודות בניין – שיקום מבנים ישנים

אנו מבצעים עבודות בניין שונות, לגובה או בבניינים או מבנים ישנים שחייבים שיפוץ ושיקום כללי, שיקום של בטון טייח שליכטה של צבע, ניתן לבחור בין שפריץ רובה אקרילית ואפוקסית, חיפוי של אבנים קרמיקה או פסיפס, המומחים בעבודות בגובה.

צבע גם לגובה
אנו מבצעים עבודות צבע לגובה, אנו מתמחים בעיקר בצביעת מבנים ובניינים גדולים וקטנים, צביע חיצונים ומראה נעים יותר לכל מבנה בעיקר כאלו ישנים שלא טופחו כל השנים, אנו מבצעים עבודות צבע אף לקוסטרקציות ברזל מגוונות ושונות מתקנים תעשייתיים ועוד ע"ע עבודה בגובה

איטום מבנים גבוהים
אנו מבצעים איטום של מבנים ושיקום בטון, למבנים, במקרה של מבנה ישן מבטון, עם השנים הברזל מתנפח וגורם לשבר של הבטון, למשל בטון אנו מתקנים כל בעיה לפי המקרה שלה, ברזל יוצא מבטון מטופל ע"י סיקה ראפ סוג של בטון משודרג, סוג של בטון זה משתלב עם הבטון של הקיר, מחזק אותו ושומר על המבנה יציב.


אינסטלציה לגובה
אנו מספקים מענה של התקנה והצבה של צינורות אינסטלציה בבניינים גבוהיים במיוחד, אנו דאגים באמצעות סנפלינג לבצע את התשתית של אינסטלציה לכל סוג של בניין בהתאם לצורך, אנו נדאג לחדש לכם את צינורות האינסטלציה גם כשהם במקומות ללא גישה, אנו נגיע לכל פינה בבניין בגובה.

הרחקת יונים ממסתורים ללא גישה
ישנם פתרונות שונים להרחיק את היונים, בעיקר כשהן נמצאות במקומותצ ללא גישה, בכל זאת הלכלוך שהן משאירות לא תמיד נעים, אנו כאן לתת לכם פתרונות יצירתיים של התקנת רשתות ודיקרני נירוסטה, שיגרמו ליונים להעלם מיידית
כל זאת באמצעות עבודות בגובהץ


עבודות גובה

עבודות גובה

הסיכון הקיים במהלך עבודות גובה דורש ניסיון מעשי ובקיאות באשר להוראות הבטיחות ולתנאים הנדרשים. הריכוז והחוש הטכני הם תנאים הכרחיים במהלך פעולות ניקוי, שיפוץ ובנייה בגובה, ומהווים מרכיבים מרכזיים להצלחת המשימה. עבודות מסוג זה מבוצעות לאחר אבחון מקיף של המבנה, עיון בתכנית המבנה ובניית תכנית עבודת צוות מותאמת.

עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג מבוססות על פעולות מדויקות ומהירות יותר בכל הנוגע לשיפוץ מבנים חיצוניים ולניקוי חלונות בפרט. החלפת הפיגומים והבמות באמצעי גלישה מתאימים על קירות המבנה מסייעים לביצוע יעיל החוסך בהוצאות הקמת הפיגומים ובעלויות הנלוות. חבלי הסנפלינג מחוברים אל הבניין ישירות לגג ורתמות ההבטחה מהוות אמצעי בטיחות לאנשי הצוות. פעולת הגלישה מבוצעת מהגג ומטה.

עבודות סנפלינג

כאמור, עבודות סנפלינג חוסכות הוצאות כבדות של השכרת הבמות, הפיגומים ואנשי הצוות האמונים על בנייתם (שלא נדבר על החיסכון בזמן הבנייה עצמו), וזאת בנוסף למהלך ההקמה הפוגע באיכות החיים של תושבי האזור בשל הרעש הנלווה לתהליך. חשוב לציין כי פיגומים הבנויים לאורך חלונות הדירות עלולים "לסייע לגניבה", וייתכן שכדאי לשקול העסקת שמירה בלילות בבניינים בעלי פיגומים (הוצאה כספית נוספת).
צוות הסנפלינג מאומן לביצוע בשיתוף פעולה ובתנועה מתמדת באוויר בשימוש בחבלים וברתמות כאשר תכנית הביצוע תוכננה מראש בהתאם למבנה ולדרישות העבודה. כאמור, עבודות מסוג זה מחייבות הסמכה של משרד התמ"ת בקורס ייעודי לגלישה בחבל.