ניקוי אבנים על ידי שימוש בדיסק וגרניק (לחץ מים)

ליטוש חיזוק והרכבת שיש

ליטוש שיש

מחפשים חברה מקצועית לעבודות ליטוש וניקוי שיש וחיפויי אבן בגובה? מעוניינים לחזק שיש או חיפויי אבן על הקירות החיצוניים של המבנה? הגעתם למקום הנכון! חברת אמפייר מתמחה בפתרונות מתקדמים ומקצועיים למגוון עבודות גובה באמצעות סנפלינג, פיגומים ובמות הרמה. עבודות ליטוש שיש בגובה דורשות ציוד מקצועי מתקדם וטכניקת עבודה ייחודית ומורכבת. החברה מציעה את כל הציוד הנדרש לעבודות ליטוש וניקוי שיש בגובה ומבצעת תיקונים מורכבים כמו החלפת אריחי שיש שבורים המשמשים לחיפוי קירות חיצוני, השלמת חיפויי שיש ואבן חסרים בגובה, חיזוק חיפויי שיש ואבן למניעת נפילתם ולמניעת אסון ועוד מגוון עבודות הדורשות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

פתרונות מקצועיים לעבודות ליטוש וניקוי חיפויי שיש

 
החברה מציעה מגוון רחב של עבודות גובה, בין היתר עבודות ליטוש שיש על קירות חיצוניים של בתים פרטים, בנייני מגורים, בנייני משרדים ומבנים מוסדיים ומסחריים. החברה מציעה צוות מקצועי ומנוסה של בעלי מקצוע המתמחים בסנפלינג, כולם בעלי הכשרות מקצועיות בתחום. עבודות ליטוש, תיקון, החלפת וניקוי אריחי שיש ואבן באמצעות סנפלינג נחשבות ליעילות ולחסכוניות ביותר מאחר ואין צורך להקים פיגומים וניתן להגיע גם למקומות בעייתיים להם הגישה מוגבלת או אינה אפשרית אלא רק באמצעות סנפלינג מהגג. חשוב לדעת כי עבודת הליטוש מחזירה את הברק לאריחי השיש וניתן להסיר כתמי לכלוך, צבע וכתמי בטון. במהלך העבודה בודק הצוות את חוזק האריחים ויכול לבצע החלפת אריחי שיש במידת הצורך, לתקן סדקים על מנת לשפר את האיטום ולחזק חיבורים רופפים של אריחי שיש.
 
ניקוי וחיפויי שיש
 

עבודה לכל סוגי הלקוחות

עבודות ליטוש שיש בסנפלינג או באמצעות הקמת פיגום מספקת מענה מקצועי ואיכותי לכל סוגי הלקוחות, לרבות לקוחות פרטיים המעוניינים לחדש או לתקן את אריחי השיש וליהנות ממראה יפה וחדש לאורך זמן של אריחי החיפוי ולוודא כי האריחים אינם רופפים, ללקוחות מוסדיים וללקוחות מענף הבנייה הזקוקים לצוות מקצועי ומיומן בעבודות בנייה באמצעות סנפלינג.

חברת אמפייר

חברת אמפייר מציעה ניסיון עשיר וידע רב שנרכש לאורך 10 שנות קיומה. צוות החברה מיומן בעבודות גובה באמצעות סנפלינג ופיגומים. החברה מספקת מענה בטוח ומקצועי למבחר עבודות גובה כמו ניקוי חלונות, ליטוש וניקוי שיש, הרחקת יונים ועבודות שיקום ושיפוץ מבנים.עוד בחיזוק והרכבה של שיש - חיזוקי אריחים ע"י קידוח וסגירת ברגי