התקנת מרזבים

מחפשים חברה מקצועית להתקנת או תיקון מרזבים ללא צורך בהקמת פיגומים? מעוניינים להתקין מרזב בבית פרטי, במבנה תעשייתי/ מסחרי או בבניין מגורים משותף גבוה? הגעתם למקום הנכון! חברת אמפייר מתמחה בפתרונות עבודה בגובה וברשותה כל הציוד הנדרש לעבודה וניסיון רב. התקנת מרזבים דורשת מומחיות וציוד מתקדם ויש לבצע את העבודה רק באמצעות חברה מקצועית הפועלת עם כל האישורים הנדרשים. עבודה בגובה דורשת ציוד סנפלינג מקצועי וצוות מיומן ומנוסה הפועל במהירות, ביעילות ובמקצועיות. התקנת או תיקון מרזבים באמצעות חברה המתמחה בעבודות גובה מאפשרת לכם ליהנות מחיסכון כספי מאחר ואין צורך להקים פיגומים ולא נדרש ציוד כבד כמו מנוף גבוה.

ניקוז מים יעיל

התקנת מרזבים נדרשת בכל מבנה, קטן או גדול, בית פרטי או בית דירות, מבנה מסחרי או תעשייתי. למרזבים תפקיד חשוב לניקוז המים מהגג וכך ניתן למנוע הצפות ונזק לתשתיות המבנה. בנוסף, המרזב מונע הצטברות מים על הגג אחרי גשמים וכך נמנעים מחלחול המים לדירות הממוקמות בקומה העליונה ולחלחול מים לקירות החיצוניים של הבניין. חשוב לדעת כי ללא מערכת ניקוז יעילה של מרזבים עלולים המים להסב נזק רב לתשתיות המבנה ולהוצאות ניכרות לתיקון הנזק. לכן, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה המבצעת את עבודת ההתקנה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לתקנות הבנייה.

התקנת או תיקון מרזבים

התקנת מרזבים הינה עבודה מורכבת שיש לבצע במקצועיות ובמומחיות. התקנה לקויה של המרזבים עלולה לגרום לנזקי הצפות ורטיבות ולכן חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה בתחום. בנוסף, יש לבדוק לפני בוא החורף את תקינות המרזבים על מנת למנוע נזקי הצפה ורטיבות, נזקים הגורמים נזק לתשתיות, רטיבות העלולה לגרום לעובש ולריח רע וללא טיפול נכון עלול הנכס לאבד מערכו.

חברת אמפייר

חברת אמפייר מציעה ניסיון עשיר מעל 10שנים וברשותה כל הידע והציוד הנדרש לעבודות בגובה. החברה מספקת פתרונות מתקדמים ואיכותיים למגוון עבודות בגובה כגון התקנת או תיקון מרזבים, ניקוי והחלפת חלונות, עבודות איטום בגובה, התקנת שלטים ועוד. צוות החברה מקצועי ואנו מציעים שירות בכל הארץ.החלפת מרזב חיצוני, התקנת מרזב חלופי.

ניתן לקבל שירותים נוספים שאנו מציעים כחלק מעבודות הגובה:ניקוי חלונות בסנפלינג>> שיקום / איטום בניינים גבוהים >> ליטוש ושיקום שיש בבניינים רבי קומות