הרחקת יונים

סובלים מיונים במבנה אך אינכם יכולים להגיע לקן הגבוה או הנסתר? מעוניינים להרחיק יונים מהמבנה בדרך יעילה ומהירה? כדאי לדעת כי חברת אמפייר המתמחה בעבודות לגובה מציעה את הפתרון האיכותי והמשתלם ביותר להרחקת היונים מהמבנה. החברה מספקת מענה מתקדם למגוון עבודות, ביניהן הרחקת יונים, איטום ושיקום מבנים, ניקוי חלונות ועוד. על מנת להרחיק את היונים מציע צוות החברה מגוון פתרונות מתקדמים וחדשניים כמו התקנת רשתות, התקנת דוקרנים מיוחדים, איטום סדקים בהם היונים ממקמות את הקן וכיסוי פירים
ומסתורי כביסה באמצעות רשתות UV מיוחדות, בהתאמה מלאה לאקלים השורר בארץ.

הרחקת יונים עבודות בגובה

כאמור, יש מגוון שיטות ואמצעים להרחקת היונים המהוות מטרד ומפגע תברואתי. היונים נוטות להקים קנים במסתורים חבויים, בסדקים בקירות בגובה רב, במסתורי כביסה, בגגות רעפים, במרזבים ובעוד מגוון מקומות. היונים הומות ורועשות ולכן מהוות מטרד רעש ממנו קשה להיפטר ללא עזרה מקצועית ופתרונות מתקדמים. כמו כן, היונים נוטות לחזור מדי תקופה על מנת להקים את הקן מחדש והקן מהווה מטרד ויזואלי וחמור מכך מפגע בריאותי. חשוב לדעת כי הרחקת יונים יש להזמין רק מחברות מקצועיות בעלות היתר לכך. יש בשוק פתרונות שונים למטרד היונים והרחקתן מהפתחים ומהמסתורים בהן הן נוהגות לקנן ולגור אך רק חברה מקצועית תוכל להמליץ ולהתקין פתרון לצמיתות.

התקנת רשתות ועבודות איטום

להקות היונים נוהגות לקנן במסתורים ובפתחים בבתי המגורים והן מהוות מטרד קשה ומפגע בריאותי העלול לגרום למחלות. מדי שנה פונים ישראלים רבים לחברה על מנת למצוא פתרון איכותי ומקצועי המאפשר להרחיק את היונים לצמיתות. צוות החברה המתמחה בעבודות לגובה מציע פתרון יעיל של התקנת רשתות UV עמידות במזג האוויר ומתאימות לתנאי האקלים הישראלי. את הרשת מתקינים לרוב מהגג וכך מונעים מהיונים לקנן בפירים, בסדקים ובמסתורים של המבנה. כדאי לדעת כי הרחקת יונים באמצעות התקנת רשתות ודוקרנים נחשבת להומאנית ואינה פוגעת בהן.

חברת אמפייר

חברת אמפייר מובילה את ענף העבודות בגובה למעלה מעשר שנים. צוות החברה מקצועי ומוכשר ולחברה כל האישורים הנדרשים לעבודות גבוה, לרבות עבודות סנפלינג. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת פתרונות יעילים להרחקת היונים לצמיתות.שימוש בשיטות נפוצות להרחקת יונים כגון דוקרנים ורשתות בעלי הגנת UV המותאמות לאקלים הישראלי ומותקנות בחלונות , מסתורי כביסה ופירים בהתאם לצורך.

שיורותי עבודות גובה גובה בסנפלינג נוספים שאנו מציעים:
ניקוי / החלפה של חלונות לגובה - שיקום שיש בבניינים רבי קומות - התקנה של שלטי חוצות ועוד באודות חברתנו