אודות

אודות חברת אמפייר

חברת אמפייר מספקת מענה מקיף וכולל לעבודות גובה באמצעות סנפלינג, פיגומים ובמות הרמה. החברה הוקמה על ידי יניב ריבק וניסים כהן, בעלי ידע רב וניסיון עשיר של למעלה מ- 10 שנים בעבודות גובה. לחברה ולצוות העובדים המוכשר והמנוסה כל האישורים הנדרשים על ידי משרד התמ"ת וברשותנו כל הביטוחים הנדרשים. בנוסף, אנו מעסיקים רק עובדים מקצועיים בעלי הכשרות כגולשי מעטפת בהתאם לתקנות ולהנחיות משרד העבודה.
צוות אמפייר הייטס
 

פתרון מקצועי ואיכותי

חברת אמפייר מספקת פתרונות רבים ומגוונים לעבודות גובה, בין היתר שיקום מבנים, ניקוי חלונות, החלפת ותיקון חלונות בסנפלינג, עבודות איטום מבנים וקירות חיצוניים, ליטוש, חיזוק והרכבת שיש על קירות חיצוניים, התקנת מרזבים, הרחקת יונים והתקנת והחלפת שלטים בגובה. בנוסף, אנו מציעים פתרון ייחודי לאזורים בעלי נגישות מוגבלת בהם לא ניתן להתקין במת הרמה או פיגומים או לעבוד בשיטות רגילות. כמו כן, עבודות הגובה באמצעות סנפלינג מאפשרות לכם לחסוך עלויות ובמקום התקנת פיגומים, משימה האורכת זמן רב, נשמח לבצע את העבודה הנדרשת במהירות, ביעילות ובמקצועיות הגבוהה ביותר, ואתם חוסכים זמן ועלויות.
בעבודת גובה

יעוץ מקצועי ואחריות

חברת אמפייר, בבעלות יניב ריבק וניסים כהן, חרטה על דגלה את נושא השירות המקצועי. אנו מייעצים לכל לקוח לפני תחילת העבודה וביצועה על מנת להמליץ על האפשרויות העומדות בפניכם, תוך הפעלת שיקולים מקצועיים וכלכליים. אנו דואגים לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. כמו כן, בכל העבודות אנו מתחייבים להשתמש בציוד החדשני ביותר ובחומרים איכותיים הנושאים תו תקן אירופאי, בהתאמה מלאה לסוג העבודה הנדרשת. אנו מלווים כל לקוח מרגע פנייתו ועד לסיום העבודה לשביעות רצונו המלאה. לפני תחילת העבודה ולאחר ייעוץ מקצועי נדאג לחוזה מסודר ומפורט הכולל סעיפי אחריות וביטוח.

חברת אמפייר מציעה ידע וניסיון עשיר ואנו עומדים לשירותכם בכל עת. אנו מבצעים עבודות גובה בכל רחבי הארץ וברשותנו כל הציוד הנדרש להגיע למקום ולבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הוגנים ותוך התחייבות לשירות מקצועי ושירות אדיב לכל אורך שלבי העבודה ולאחריה. הצטרפו לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו, הכוללת בין היתר את קניון רמת אביב, קניוני עופר, פרץ בוני הנגב, דניה סיבוס ועוד רבים אחרים. צרו עמנו קשר עוד היום!

השירותים שלנו...

הצוות שלנו בשטח...